4 kroky k láske

Po mnohých sklamaniach v láske často prepadáme dezilúzii a nechce sa nám pozbierať sily na ďalší boj. Naozaj však treba o novú lásku „bojovať“? 4 jednoduché pravidlá nás môžu naviesť, ako získame pravú lásku prirodzenou cestou, bez stresu či nutnosti začať meniť seba od základov.

1.„Respect Yourself“

Rešpekt je kľúčom k úspešnému vzťahu, pretože randenie nie je o tom, ako prerobíte toho druhého, naučíte ho, ako žiť svoj život. To, že rešpektujete seba a ste so sebou vyrovnaný a spokojný sa prejaví v tom, že akceptujete individualitu a slobodu rozhodovania svojho partnera. Rovnako jemu nedovolíte, aby prerábal vás.

2. Vzhľad

Žijeme v povrchnej dobe a pravda je, že váš vzhľad môže znižovať vaše šance. Nechať cudzích, aby z vás v snahe zvýšiť vaše skóre urobili niekoho iného sa naozaj nevypláca. Romantická hrdinka prerobená na kočku zbalí v bare povrchného chlapíka, šťastná z toho v konečnom dôsledku rozhodne nebude. Tu opäť platí prvé pravidlo- byť sám sebou. A ideálne si vziať na pomoc svojho najlepšieho priateľa – psa.

Výskumy dokázali, že tromfne akýkoľvek povrchný dojem z oblečenia a zaručene vám nájde správnu lásku.

3. Vpred

Či ste práve prežili svojich 21, alebo 30tku, vpred znamená otvoriť ďalšiu kapitolu svojho života. Ak vám má priniesť tie najlepšie zážitky a novú lásku, dobre si premyslite kulisy a hlavných protagonistov. Možno príjemné kníhkupectvo, miesto pre vaše hobby, či park plný psíčkarov je lepší scenár, než barový opar, z ktorej si vďaka alkoholu nik nič nepamätá.

4. Podobné túžby

Podobné záujmy sú dôležité, ale určite nie sú základom vzťahu. Môžete chodiť s niekým, kto nemiluje mäso ako vy a váš vzťah bude úspešný. Ak však chcete deti a váš partner nie, mohol by to byť problém v budúcnosti. Jeden z vás môže milovať psov ale jeho trojčlenná svorka je už pre vás ako začiatočníka priveľká, je pred vami rozhodnutie. Podobné túžby sú najhladšou cestou k harmonickej budúcnosti.

Pridaj medzi obľúbené na profil